Nowe hulajnogi w maklevka.pl

2018-06-06
W naszej ofercie pojawiły się rewelacyjne hulajnogi Axer - modele Proscooter, Black Dragon i Aspect. Preferujesz szybszą jazdę? Szukasz hulajnogi dla malucha? A może wolisz hulajnogę na której wykonasz różne tricki i ewolucje? Mamy hulajnogi do różnych zastosowań.

Black Dragon to model wyczynowy wykonany z wysokiej jakości aluminium. To najbardziej wytrzymała konstrukcja z wszystkich modeli Axera. Pozwala na agresywną jazdę a dodatkowo wzmocniona kierownica umożliwia wykonywanie najróżniejszych tricków i ewolucji przy zachowaniu pełnej kontroli. Dostępne kolory to zielony, czarny, różowy, niebieski.

Z modelu Proscooter najbardziej zadowoleni będą miłośnicy szybszej jazdy. Hulajnoga została wyposażona w powiększone kółka (średnica 200 mm) i łożyska klasy ABEC5. Hulajnogę można składać co ułatwia jej przechowywanie i transport. Dostępne są modele w kolorze czarno-zielonym oraz niebieskim.

Kolejnym modelem jest Aspect - to hulajnoga z kółkami o szerokości 145 mm. Podest wykonany jest z aluminium a pozostała konstrukcja z wysokogatunkowej stali. Jest najlżejszą hulajnogą z całej trójki (ok. 2,7 kg). Wygodny mechanizm umożliwia łatwe i szybkie złożenie hulajnogi. Model Aspect dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-różowa i niebiesko-czarna.

Zobacz szczegóły oferty

 

hulajnogi axer